karta flotowa e100

Karty paliwowe E100 to szybki sposób na osiągnięcie realnych oszczędności dzięki całej gamie narzędzi opracowanych na podstawie naszego 20-letniego doświadczenia w branży. Przez ten czas udało nam się wypracować najbardziej opłacalne warianty pracy, które rzeczywiście znacznie obniżają koszty transportu.

1) Zniżki na paliwo

Zwiększenie wydajności floty poprzez minimalizację konieczności zbaczania z trasy dzięki dużej i korzystnej sieci E100 w 32 krajach. W Polsce jest to ponad 3180* stacji marek Moya, Lotos, Discount Paliwowy, Pieprzyk, Watis i Amiс i inne.

Możesz zaoszczędzić do 0,20 eurocentów na litrze paliwa, tankując w sieci marki Power MAX na całym świecie. Polska sieć obejmuje ponad 260* stacji z bezpośrednimi dostawami produktów naftowych o standardzie Euro-5 na terenie całego kraju. Nawet jeśli jesteś właścicielem małej firmy transportowej, możesz również nabywać paliwo po cenach hurtowych.

2) Specjalna oferta na przejazd płatnymi drogami

Firmowe urządzenie E100 BOX z technologią EETS pozwala na wygodne opłacanie przejazdu w 9 krajach Europy. Jeśli Twoje trasy przebiegają przez Danię, Luksemburg, Szwecję lub Holandię, skorzystaj z usługi zakupu SMS Eurovignette, aby opłacić przejazd drogami ze zniżką!

E-TOLL Polska z E100:

  • Opłata dróg Polski
  • Wsparcie w procesie rejestracji
  • Rozliczanie transakcji
  • Wybór urządzeń pokładowych

3) Optymalizacja wydatków

Usługa fakturowania netto za 4%. Nie czekaj na zwrot podatków za paliwo i drogi  – opłacaj faktury bez VAT.

Faktoring to dźwignia finansowa przyspieszająca obrót środków pieniężnych firmy. Zamień swoje rachunki na gotówkę w ciągu 24 godzin.

4) Więcej możliwości

Zapewniamy odroczenie płatności i limity kredytowe nawet dla małych firm.

Karta paliwowa E100 to uniwersalne narzędzie do bezgotówkowego rozliczania się za paliwo i usługi dodatkowe w trasie. Karta otwiera dostęp do 20 000 stacji paliw w 32 krajach, daje możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT i bezgotówkowego uiszczania opłat za przejazd drogami (w 28 krajach), a także za inne usługi transportowe – od parkingów i myjni samochodowych po rezerwację promów.

* Wg stanu na czerwiec 2021 r. Aktualna sieć stacji paliw dostępna jest TUTAJ.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here