Jak inwestować w branżę deweloperską

Pandemia koronawirusa nie zniechęciła inwestorów do lokowania swoich pieniędzy w branżę deweloperską. W Polsce jest to najczęściej wybierana forma inwestycji długoterminowej, która może w przyszłości przynosić spore zyski. Ceny mieszkań rosną z roku na rok, dlatego inwestorzy już teraz zarabiają na mieszkaniach, które zdecydowali się zakupić nawet na początku 2022 roku.

Form zarabiania na nieruchomościach jest co najmniej kilka. Najpopularniejszym jest wynajem długo i krótkoterminowy Coraz częściej jednak, nawet wśród osób stawiających pierwsze kroki w branży, spotykany jest także flipping nieruchomości. Jakikolwiek sposób zarabiania na nieruchomościach się nie wybierze, niezbędna jest odpowiednia wiedza. Tę można zdobyć dzięki projektowi Zostań Deweloperem.

Zostań Deweloperem – zdobądź wiedzę od praktyków działających w branży deweloperskiej od lat

Zostań Deweloperem 2.0. to projekt, którego pomysłodawcą jest Paweł Preisner, deweloper z 21-letnim doświadczeniem w branży. Na swoim koncie ma on  ponad tysiąc mieszkań, które oddał do użytkowania. Lata doświadczeń, rozwiązanych problemów i osiągniętych sukcesów, pozwoliły mu na zdobycie wiedzy, którą skutecznie przekazuje uczestnikom swoich warsztatów oraz szkoleń deweloperskich. Jednym z jego pomysłów jest Akademia Dewelopera. Aktualnie trwa nabór do drugiej edycji tego wydarzenia. Poprzednie zdobyło uznanie  wśród absolwentów tego projektu edukacyjnego. 

Edycja 2022/2023 to 9 weekendowych zjazdów wypełnionych merytorycznymi wykładami z prelegentami, którzy w deweloperce działają od lat. Ludzie stanowiący kadrę Akademii Dewelopera, zrealizowało tysiące transakcji oraz wybudowało tysiące mieszkań za wielomilionowe kwoty. I jest to jeden z celów Akademii Dewelopera – przekazać uczestnikom  tajniki branży deweloperskiej, co pozwoli im zacznąć realizować ich własne przedsięwzięcia, które przynosić będą satysfakcjonujące zyski z nieruchomości lub gruntów.

Czy warto inwestować w nieruchomości i Zostać Deweloperem?

Zostań Deweloperem – warsztaty i szkolenia dla deweloperów zapewnia wsparcie merytoryczne, przyspiesza rozwój deweloperów i dostarcza szereg korzyści, szkoleń i kontaktów na start. W skrócie jest to ogólnopolski projekt, który udostępnia specjalistów z branży chcących dzielić się swoją wiedzą. Inwestycja w nieruchomości nadal jest jedną z najbezpieczniejszych alokacji środków finansowych, które z czasem mogą przynieść kilkukrotnie większe zyski. Praktyczne warsztaty i szkolenia deweloperskie mają na celu przygotować uczestników tych wydarzeń do bezpiecznych inwestycji w nieruchomości i grunty. Od planowania, ich zakup, aż po sprzedaż. 

Dołącz do jednego z pierwszym i największych wydarzeń organizowanych przez Zostań Deweloperem, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To pierwszy krok wejścia w branżę deweloperską, aby skutecznie sprzedawać nieruchomości i działki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here