ubezpieczenie

Rynek ubezpieczeniowy w naszym kraju rozwija się w bardzo szybkim tempie. Dzieje się tak, dzięki temu, że jesteśmy coraz bardziej świadomi różnego rodzaju ryzyk, które towarzyszą nam w życiu codziennym oraz podczas wakacyjnych wyjazdów. Poza tym posiadamy coraz więcej i chcemy zabezpieczyć majątek przed niespodziewanymi stratami. Konsekwencją rozwoju rynku ubezpieczeń jest spora konkurencja wśród ubezpieczycieli. Aby zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiedniej polisy, warto skorzystać z funkcjonalnej porównywarki.

Która porównywarka jest godna polecenia?

Z całą pewnością warto skorzystać z porównywarki produktów ubezpieczeniowych Wygodnie.pl, która dostępna jest pod adresem internetowym: https://wygodnie.pl/. Można tutaj wybrać ubezpieczenie dopasowane do potrzeb osób indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Porównywarka zapewnia dostęp do kilkunastu ofert znanych ubezpieczycieli, umożliwiając porównanie szczegółów ofert, dając pełną swobodę przy wyborze polisy, gwarantując serwisowe przypomnienie o konieczności odnowienia ochrony ubezpieczeniowej. 

Polisę można wykupić w każdym momencie. Porównywarka dostępna jest bowiem przez 24 godziny na dobę. Zapewnia też obsługę profesjonalnych agentów (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00). Można do nich zadzwonić samodzielnie (pod numer telefonu: 22 201 9001) lub zamówić rozmowę z konsultantem. W tym drugim przypadku należy uzupełnić krótki formularz, który zamieszczony jest w prawym górnym rogu porównywarki. Należy podać jedynie imię, nazwisko, numer telefonu oraz wskazać datę i godzinę rozmowy.

Jakiego rodzaju ubezpieczenia oferuje?

Oferta ubezpieczeń jest naprawdę szeroka. Jeśli chodzi o klientów prywatnych, to w ofercie są następujące rodzaje ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie OC, OC/AC, OC Ciężarowe,
 • ubezpieczenie mieszkania, w tym ubezpieczenie mieszkania pod kredyt,
 • ubezpieczenie domu, w tym ubezpieczenie domu pod kredyt,
 • ubezpieczenie turystyczne indywidualne lub grupowe ,
 • ubezpieczenie dla narciarzy, obejmujące między innymi: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie sprzętu, bagażu, usługi assistance,
 • ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe indywidualne i rodzinne ,
 • ubezpieczenia na życie,
 • ubezpieczenie rowerowe,
 • ubezpieczenie motocykli,motorowerów oraz quadów,
 • ubezpieczenie samochodu zabytkowego,
 • ubezpieczenie od utraty dochodu,
 • ubezpieczenie ciągnika rolniczego i siodłowego (w tym agro casco).

Dostępne są również atrakcyjne propozycje ubezpieczeniowe dla firm. W ofercie znajdują się:

 • ubezpieczenie nieruchomości,
 • ubezpieczenie firmowe, w tym: OC, ubezpieczenia pracowników, usługi assistance.

Warto podkreślić, że zakres danej polisy dostosowany jest do potrzeb ubezpieczającego. Poza tym, gdy zdecydujemy się na któryś rodzaj ochrony ubezpieczeniowej, to zazwyczaj otrzymujemy zniżkę na polisę obejmująca inny rodzaj ryzyka. Warto zatem sprawdzić różne warianty ubezpieczenia. Porównywarka zapewnia idealne warunki w tej kwestii, które umożliwiają szczegółowe porównanie ze soba wybranych ofert

Których ubezpieczycieli obejmuje porównywarka Wygodnie.pl?

Jak już wcześniej wspomniano, Wygodnie.pl współpracuje z najbardziej znanymi i godnymi zaufania ubezpieczycielami. Wśród nich znajdują się między innymi: PZU, Warta, TUZ Ubezpieczenia, Compensa, Ergo Hestia, Aviva, Allianz, Generali, HDI, InterRisk, MTU24.pl, AXA, Proama, TU Zdrowie, Concordia, Signal Iduna, Benefia, Balcia, itd.

Po wypełnieniu formularza otrzymujemy propozycje dopasowane do przedstawionych potrzeb. Na stronie są dostępne dwie formy zawarcia ubezpieczenia: za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez kontakt z agentem za pośrednictwem infolinii. Na stronie Wygodnie.pl publikowane są ponadto ciekawe artykuły dotyczące tematyki ubezpieczeń. Dowiemy się z nich, na przykład, jak wykupić ubezpieczenie tylko od wybranego ryzyka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here