Witryna chłodnicza – obszary wykorzystania

0
430

Witryny chłodnicze to niezbędny element wyposażenia hoteli, kawiarni, sklepów samoobsługowych. Wykorzystuje się je tam, gdzie jest dostęp do jedzenia i potrzeba jego ekspozycji, a tym samym schłodzenia. Sklep z witrynami chłodniczymi Eladex posiada w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń do chłodzenia, przydatnych w różnych rodzajach działalności. Należą do do nich m.in. witryny cukiernicze, lady chłodnicze, witryny do lodów oraz regały i szafy.

Witryny cukiernicze, jak sama nazwa wskazuje służą przede wszystkim do prezentacji słodkich wyrobów typu ciasta, torty, drożdżówki, ciastka oraz do innych przekąsek. Najczęściej znajdują zastosowanie w piekarniach, cukierniach, hotelach oraz w dziale gastronomii.

Sklep z witrynami chłodniczymi proponuje również urządzenia w postaci lad chłodniczych. Wykorzystuje się je do prezentacji wyrobów mięsnych oraz serów. Posiadają wygodne komory przechowalnicze, które umożliwiają szybkie dołożenie brakującego towaru. Są niezbędnym wyposażeniem stoisk mięsnych w marketach oraz w samodzielnym sklepach z wędlinami i mięsem.

Oferta sklepu z witrynami chłodniczymi zawiera również urządzenia specjalne dla lodziarni, kawiarni i cukierni. Są  to energooszczędne i wytrzymałe witryny do lodów, dostępne również w formie mobilnego agregatu do sprzedaży lodów w terenie.

Regały chłodnicze ze sklepu  z witrynami chłodniczymi doskonale prezentują się w samoobsługowych marketach oraz w gastronomii. Służą do ekspozycji wyrobów cukierniczych i deserów, nabiału i wyrobów mlecznych, a także słonych przekąsek, puszek z napojami, alkoholu, owoców i sałatek. Są niezastąpione w hotelach oraz kawiarniach.

Ciekawą ofertę w sklepie z witrynami chłodniczymi stanowią szafy chłodnicze, które występują w formie obustronnie lub jednostronnie przeszklonej.

Chłodzenie to nie jedyna zaleta witryn chłodniczych

Wszystkie urządzenia, które proponuje sklep z witrynami chłodniczymi Eladex cieszą się bezawaryjnym użytkowaniem przez wiele lat. Szeroka oferta produktowa obejmuje wybór sprzętów o różnych gabarytach, tak aby jak najlepiej pasowały do wnętrza. Dodatkowo każda witryna chłodnicza jest wyposażona w wysokiej klasy oświetlenie ledowe, które uatrakcyjnia ekspozycję produktów. Ponadto wszystkie urządzenia w sklepie z witrynami chłodniczymi są energooszczędne i wydajne, posiadają odpowiednio wysoką moc, aby utrzymać pożądaną temperaturę. Witryny mają elektroniczne regulatory z wyświetlaczem do kontroli i regulacji poziomu chłodzenia. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a szyby zrobiono ze szkła hartowanego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here