Tabliczki bakaliowe – nowość w maszynach vendingowych!

Życie w pośpiechu wcale nie przekreśla zdrowego odżywiania. Coraz częściej interesujemy się tym, co jest przetworzone w jak najmniejszym stopniu, a także pozbawione sztucznych konserwantów. Liczy się także, aby bazą takich przekąsek były produkty pochodzenia naturalnego. Jednocześnie nadal od czasu do czasu potrzebujemy mieć pod ręką coś słodkiego. Produkt, który zaspokoi nasz pierwszy mały głód, będzie dawką energii podczas przerwy w pracy lub między zajęciami, lekcjami. Odpowiedzią na te potrzeby jest seria BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka, która stanowi nowość maszyn vendingowych.

Bakalland – lider na rynku bakalii i tabliczki bakaliowe

Firma Bakalland od wielu lat należy do liderów, dystrybuujących wysokiej jakości produkty, które zostały stworzone na bazie bakali. Suszone owoce, ziarna zbóż pochodzą z wyselekcjonowanych plantacji, co znacząco wpływa na jakość końcowych produktów.

Dotychczas pojawiły się między innymi serie takie jak:  „Chwyć i jedz!”, czy mieszanki „Bakalie przekąskowe”. To one, a także inne produkty tej marki cieszą się powodzeniem wśród konsumentów nabywających swe produkty w maszynach vendingowych, sklepikach szkolnych i biurowych, a także automatach ze zdrowymi przekąskami. Teraz dochodzi do tego wspomniana nowość, a mianowicie seria – BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki. Co wpływa na ich wyjątkowość? I dlaczego tabliczki bakaliowe to odpowiedź na współczesne trendy?

Bakalie, czekolada i aktualne potrzeby konsumentów!

Bardzo dużo osób uwielbia słodycze. Potwierdzają to również przeprowadzone badania. Wynika z nich, że ponad połowa, czyli 61 proc. naszych rodaków zazwyczaj od czasu do czasu sięga po słodkie co nieco. Nie ma w tym nic zdrożnego, pod warunkiem, że wszystko zmieści się w ramach zdrowego rozsądku, a produkty tego typu pozbawione będą niezdrowych składników. Chodzi tutaj o utwardzone tłuszcze, rafinowany olej palmowy itd.

Jednym z ulubionych przez nas produktów są batony i czekolada, posilamy się nimi często dwa razy w tygodniu (około 24 proc. dane Gfk). Obecnie jednak coraz bardziej odchodzimy od tego, co sztuczne, większości cenimy sobie produkty i składniki naturalne. Drugi bardzo ważny aspekt jest taki, aby słodka przekąska miała krótką listę części składowych.

BA!rdzo bakaliowa tabliczka – czym się wyróżnia?

Takie połączenie czekolady i bakalii to pierwszy tego typu produkt na rynku! Na zdrowe i smaczne kwadratowe tabliczki składa się 74 proc. bakalii i 25 proc. czekolady. A to oznacza, że całkowicie odwraca proporcje tradycyjnych słodyczy. To, co wyróżnia tę propozycję to również jej kształt. Kwadratowa tabliczka zapakowana została w opakowanie z apetyczną grafiką, która jest idealną zapowiedzią doskonałych walorów smakowych tego produktu. Taka propozycja z pewnością wyróżni się nie tylko na sklepowej półce, ale też w maszynie vendingowej ze słodkimi przekąskami. Całość stanowi propozycję, obok której nie można przejść obojętnie. To idealna przekąska, która będziemy zabierać ze sobą do pracy, na uczelnię, czy do szkoły. Z jakich zestawień możemy skorzystać? Jest ich kilka, tu nie ma miejsca na nudę! Dla smakoszy przygotowano zestawienie – daktyle plus solone arachidy i migdały, a także miks daktyli, śliwki i czarnej porzeczki. BA!rdzo bakaliowa Tabliczka to także połączenie daktyli, pomarańczy i kawy, bądź zestawienie daktyli, kokosu i kawy. A oprócz tego można pozwolić sobie na czekoladową tabliczkę, której skarbem są daktyle, wiśnia i żurawina!

Skąd produkty do automatów vendingowych? Nowoczesna platforma zakupowa!

Tego rodzaju produkty najlepiej jest zamawiać u sprawdzonych i cenionych dostawców. W przypadku serii BA!rdzo bakaliowe tabliczki jest to nowoczesna platforma zakupowa ebakalland.pl. Szybka realizacja zamówienia, produkty wysokiej jakości, zaufanie wielu klientów to tylko kilka zalet tego miejsca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here