System ATS, jakiego szukasz jest właśnie tu

Pracujesz w firmie, w której rekrutujecie dużo i często? A może zarządzasz działem HR? A jeśli prowadzisz własną działalność i planujesz, aby się ona rozrosła – mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. W takich przypadkach nie opłaca się tradycyjna metoda. Czytanie maili, drukowanie CV, przeglądanie ich i ręczne katalogowanie i opisywanie… Brzmi jak dramat? Nie dziwimy się. Jest to proces długotrwały i pochłaniający sporo czasu. Jeśli szukasz prostego sposobu na zorganizowanie procesu rekrutowania mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie. Jednym z nich będzie wprowadzenie czegoś, co kryje się pod nazwą “system ATS”. Cóż to takiego i dlaczego warto w niego zainwestować?

Dlaczego warto postawić na nowe technologie?

Świat idzie do przodu i my też powinniśmy. Bardzo często sprawdzone rozwiązania i procesy nadal działają dobrze i nie musimy ich zmieniać. Jednak specjalne oprogramowania mogą ułatwić nam życie. Szczególnie, jeśli dział HR w Twojej firmie jest duży. Wiele spółek i korporacji już korzysta z takich rozwiązań. Jeśli w Twojej nie – być może nadszedł czas na zaproponowanie takiego rozwiązania. Dzięki niemu zaoszczędzimy czas, a co za tym idzie także pieniądze. A któż nie lubi oszczędzać?

Łatwy w obsłudze i wygodny

System ATS to oprogramowanie, które pozwoli nam na uproszczenie procesu rekrutacji. Od momentu tworzenia oferty, przez zamieszczanie jej, aż po najważniejsze – otrzymywanie i ocenianie. Z użyciem tego systemu będziemy w stanie kontrolować to, jakie CV otrzymujemy. Następnie łatwo da się je ocenić i udostępnić wszystkim zainteresowanym. Sam panel jest zaprojektowany tak, aby jego obsługa była łatwa i przyjemna. Jest intuicyjny i estetyczny. W momencie wykupienia, nie dostajemy tylko system ATS, ale także opiekę. Dzięki specjalistom łatwo i szybko poznamy wszystkie szczegóły oprogramowania. 

Co zyskujemy?

Przede wszystkim budujemy markę pracodawcy. Obecnie rynek jest bardzo trudny. Niełatwo jest znaleźć odpowiednich pracowników. To częściej pracodawca musi się podporządkowywać, niż pracownik. System ATS pomoże nam zunifikować ogłoszenia pod względem graficznym. Dzięki temu potencjalny pracownik zobaczy estetyczne, dobrze wykonane ogłoszenie. Jest bardziej prawdopodobne, że będzie chciał aplikować. 

Ponadto korzystamy z wielu platform jednocześnie. Automatycznie publikujemy ogłoszenia, a następnie możemy sprawdzić wyniki – która strona przyniosła najlepsze rezultaty. Dużym plusem jest udostępnianie ich w mediach społecznościowych. Obecnie jest to olbrzymia siła i musimy zdawać sobie z niej sprawę. 

System ATS pozwala na prostą selekcję kandydatów. Można przydzielać odpowiednie oceny, komentować. Do zgłoszeń mają dostęp wszyscy pracujący w HR, ale także kierownicy i szefowie danych działów. Dostęp uzyskamy nie tylko przez laptopa, ale także przez smartphone’a. 

Jeśli zainteresował Was system ATS i to jakie korzyści może przynieść Twojej firmie, polecamy sprawdzoną firmę Elevatosoftware. Ich oprogramowanie należy do najlepszych na rynku. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę elevatosoftware.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here