Sprawdź najlepsze rozwiązania dla firm

W erze cyfryzacji większość aspektów naszego życia przenosi się do sieci. Nie inaczej jest w kwestiach zawierania umów cywilnoprawnych. Dzięki nowoczesnej technologii weryfikacji tożsamości, podpisywarka dokumentów stała się powszechnym i – co najważniejsze – bezpiecznym sposobem na załatwianie różnych formalności. Przyjrzyjmy się, jak działa zawieranie umów przez Internet. Skupimy się na najlepszych rozwiązaniach dla firm.

Jak działa zawieranie umów online?

Proces obiegu i weryfikacji dokumentów w Internecie jest nieco zbliżony do swojego tradycyjnego odpowiednika. W sieci również trzeba przygotować treść dokumentu, przedstawić go zainteresowanym stronom, a następnie zweryfikować ich tożsamość i uzyskać podpis. W przypadku firm jedną ze stron jest przedsiębiorstwo, a drugą – kontrahent. Niestety, papierowa biurokracja w niektórych kwestiach stanowi dużą przeszkodę. Na przykład wymaga cierpliwości – tradycyjny obieg dokumentów niekiedy trwa dość długo. Inaczej jest, jeśli chodzi o zawieranie umów online. Dzięki korzystaniu z narzędzi, takich jak podpisywarka dokumentów, klient bardzo szybko otrzymuje egzemplarz umowy. Z drugiej strony firma może łatwo zweryfikować tożsamość kupującego towar lub usługę. Rozwiązania stosowane w biznesie, związane z zawieraniem umów w sieci są coraz powszechniejsze i bezpieczne. Przyjrzyjmy się bliżej narzędziu, które oferuje zawieranie umów przez Internet Umownik.pl

Umownik.pl – ciekawe i świeże spojrzenie na e-umowy

Ciekawą ofertę dla firm przedstawia umownik.pl. To podpisywarka umów, dostępna bezpośrednio z poziomu przeglądarki www. Jest bardzo prosta w użytkowaniu i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Aby wykorzystać jej potencjał, wystarczy założyć konto, wygenerować treść dokumentu i zaprosić klienta bądź partnera biznesowego do jego podpisania. Dzięki funkcjonalnej oprawie i ciekawym rozwiązaniom graficznym, zawieranie umów online staje się jeszcze prostsze.

Jeżeli szukasz dobrego i niezbyt drogiego rozwiązania dla swojej firmy, nie wahaj się wypróbować narzędzie umownik.pl. Zyskasz możliwość zawierania umów na odległość – online, z bezpiecznym systemem uwierzytelniania. Podpisywarka gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych i pełną funkcjonalność, przy zachowaniu niskiej ceny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here