E-faktura

Papierowe faktury to już przeszłość i nadchodzą zmiany, które ostatecznie zakończą tę formę rozliczania. Zachęcamy Cię do skorzystania z aplikacji Taxon, dzięki której już dziś możesz przygotować się na ujednolicenie systemu pod e-faktury. Poznaj nasze urządzenie i zapewnij sobie szybkie i wygodne fakturowanie – zapraszamy

Krajowy System e-Faktur – jak działa ta platforma?

Wraz z nową e-fakturą wystartowała również ogólnopolska platforma służąca do wystawiania i przesyłania faktur ustrukturyzowanych, przez którą przechodzić będą wszystkie dokumenty. Krajowy System e-Faktur to również wiele przydatnych funkcji, które mają być ułatwieniem dla każdego przedsiębiorcy takie jak przechowywanie faktur, oznaczanie dokumentów numerem identyfikującym, analizy i kontroli danych na fakturze oraz przekazywanie informacji o jej wystawieniu, odrzuceniu lub braku możliwości wystawienia.

Przejście na elektroniczne rozliczanie faktur niedługo stanie się koniecznością. Od 2023 roku papierowe tradycyjne faktury przestaną pełnić swoją funkcję, a jedynym sposobem rozliczania będą elektroniczne narzędzia lub program przygotowany przez Ministerstwo Finansów. Więcej przeczytasz w sporządzonym przez nas artykule https://www.taxon.pl/e-faktura-koniec-z-papierem-od-2023-roku/. Jeżeli już dziś chcesz zacząć korzystać z e-faktury zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją, którą przystosowaliśmy specjalnie pod obowiązek fakturowania przez Krajowy Systemu e-Faktur.

Aplikacja Taxon – nowoczesne narzędzie do prowadzenia księgowości 

Wybierają aplikację Taxon zapewnisz sobie obsługę księgową online na najwyższym poziomie. Wszystkie faktury trafiać będą bezpośrednio do twojego księgowego, a ty będziesz miał wgląd w firmowe dokumenty – wszystko to z poziomu aplikacji.

Wystawianie faktur z Taxon – wygoda i oszczędność czasu

Nasz bezpłatny nowoczesny program to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Wystawianie faktur za pomocą aplikacji Taxon jest niezwykle proste i szybkie. Pozwala na pełen automatyzm, bez konieczności wizyt w biurach rachunkowych. Wiele przydatnych funkcji pozwala wznieść twoją księgowość na wyższy poziom. Wpływa na to nowoczesny wygląd, przejrzystość i funkcjonalność interfejsu, dzięki któremu szybko i komfortowo skorzystasz ze wszystkich dostępnych opcji

Nasze narzędzie do faktur pozwala Ci wystawiać między innymi takie dokumenty, jak:

  • faktury zaliczkowe,
  • faktury marża/VAT, 
  • faktury bez VAT,
  • rachunki krajowe,
  • faktury w języku polskim oraz angielskim,
  • faktury w wielu walutach,
  •  faktury eksportowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aplikacją do wystawiania faktur – przekonaj się już dziś jakie możliwości oferuje Taxon i wykorzystaj maksymalnie jego potencjał.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here