Ciekawe narzędzia SEO

Jakie narzędzia SEO warto polecić?

Keyword.io

Keyword.io to narzędzie do sprawdzania SEO w zakresie wyszukiwania słów kluczowych na wielu różnych platformach, w tym w Google, Amazon, YouTube, Alibaba i Wikipedii. Jeśli szukasz słów kluczowych wykraczających poza Google, Keyword.io to przydatny punkt wyjścia.

Po wpisaniu słowa kluczowego i wybraniu regionu Keyword.io utworzy listę setek słów kluczowych związanych z Twoim wpisem, które możesz filtrować. Możesz na przykład spojrzeć na słowa kluczowe z Wikipedii lub przeszukać te z innych platform.

Aby wyeksportować tę listę i zobaczyć miesięczną liczbę operacji wyszukiwania i powiązane słowa kluczowe, musisz zainwestować w opcję PRO Keyword.io.

Najlepsze narzędzia SEO w 2019

Analiza SEO dla budowania linków

Kolejnym ważnym elementem optymalizacji witryny jest budowanie domain authority poza stroną. Innymi słowy, sposób, w jaki inne witryny linkują do Ciebie, wpływa na to, jak Google wyświetla Twoją witrynę. Im więcej linków wstecznych masz w swojej witrynie, tym lepiej Google uzna, że ​​jesteś.

Pamiętaj, że linki nie mają całej wartości. Im wyższy ranking innej strony, tym cenniejszy jest ich zwrotny link do Twojej witryny.

Moz Link Explorer

Oprócz prowadzenia bloga, Moz oferuje oprogramowanie do optymalizacji wyszukiwarek.

Moz ma „zestaw narzędzi SEO”, który może kontrolować twoją stronę internetową za pomocą narzędzia Keyword Explorer. Obejmuje to podstawowe dane słów kluczowych, takie jak miesięczna liczba wyszukiwań i analiza SERP, co oznacza przegląd trzech najważniejszych witryn pod kątem tego słowa kluczowego.

Moz posiada również narzędzie Link Explorer, które znajduje problemy w strukturze strony. Czy Google indeksuje wszystkie twoje linki? W jaki sposób linki wsteczne wpływają na wynik Twojej domeny? Czego możesz się nauczyć ze struktury linków konkurencji? Narzędzie sprawdzania SEO Moz może dostarczyć wszystkie te dane.

SEOQuake

SEOQuake SEMRush jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń pasków narzędzi, uwielbiany przez miliony. Pozwala na przeglądanie wielu parametrów wyszukiwarki w locie i zapisywanie i porównywanie ich z wynikami uzyskanymi dla innych projektów. Chociaż ikony i liczby, które daje SeoQuake, mogą być niezrozumiałe dla niedoinformowanego użytkownika, wykwalifikowani optymiści docenią bogactwo szczegółów, które zapewnia ten dodatek.

Sprawdź szczegółowe informacje o liczbie odwiedzających i ich kraju, uzyskaj informacje o historii odwiedzin witryny na wykresie i wiele więcej. Pasek narzędzi zawiera przyciski do aktualizacji indeksu Google witryny, linki zwrotne, ranking SEMRush, ulubione na Facebooku, indeks Binga, stopnie Alexa, wiek archiwum w Internecie i link do strony Whois. Istnieje również przydatna karta do ściągania i strona diagnostyczna, która pozwala ptakowi zobaczyć potencjalne problemy (lub możliwości) wpływające na daną stronę lub witrynę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here