Wózki wysokiego składowania

Wózki widłowe to urządzenia, które zrewolucjonizowały i znacząco ułatwiły pracę w magazynach, fabrykach oraz dużych sklepach. Dzięki nim można znacznie szybciej przewozić różnego rodzaju towary na duże odległości z użyciem znacznie mniejszej siły.

Na rynku mamy ogromny wybór wózków widłowych, w tym wózki systemowe VNA, podnośnikowe, paletowe, czołowe, do kompletacji oraz wózki wysokiego składu, które są w stanie realizować zadania na wysokościach. Dowiedz się więcej o wózkach wysokiego składu. Zapraszamy do lektury https://wozkicrown.pl/wozki-widlowe/systemowe-vna/.

Wózki wysokiego składu – czym się charakteryzują?

Jesteś właścicielem magazynu wysokiego składu i zależy Ci na skutecznym wykorzystaniu każdego metra kwadratowego oraz na maksymalnej wydajności procesów? Odpowiedzią na Twoje oczekiwania są wózki wysokiego składowania, które okazują się niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, idealnym do tego typu miejsc. Dlaczego? Umożliwiają pracę nawet na 13 metrach z udźwigiem aż do 2000 kg. Co więcej, sprawdzają się nawet w bardzo wymagających warunkach. Jednym z kluczowych parametrów takiego urządzenia jest udźwig resztkowy, a nie tylko udźwig nominalny. Co oznacza? Na jego podstawie można określić, na jaką wysokość wózek podniesie określoną ilość kilogramów ładunku o konkretnych wymiarach.

Jeśli szukasz solidnych i trwałych wózków widłowych, najlepiej zwróć uwagę na ofertę doświadczonych producentów, takich jak: https://wozkicrown.pl/. Firma istnieje na rynku od ponad 75 lat i jest liderem sprzedaży wózków widłowych na świecie.

zalety wózków wysokiego składu

Poznaj zalety wózków wysokiego składu

Wózki wysokiego składowania posiadają szereg zalet, które znacząco ułatwią pracę w magazynach, hurtowniach, składach budowlanych, hipermarketach czy w halach produkcyjnych. Oto ich największe plusy:

  • dwukrotne zwiększenie szybkości opuszczania wideł w porównaniu z klasycznymi wózkami widłowymi,
  • możliwość rejestrowania, przesyłania na bieżąco oraz analizowania najważniejszych informacji z punktu widzenia produktywności operatora, potencjalnych uszkodzeń, wypadków itp.,
  • gwarantuje ciągłość i stabilność procesu,
  • optymalna przestrzeń, która pozwala operatorowi na wygodną pracę i poruszanie się,
  • pracownik może realizować zadania w pozycji stojącej lub siedzącej – swoboda ruchów przekłada się na produktywność,
  • wózki wyposażone są w widły wysuwane mechanizmem nożycowym,
  • podwójna długość wysuwu – możliwe jest bardziej efektywne wykorzystanie dostępnej pojemności obiektu.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących wózków widłowych wysokiego składowania? A może jesteś zainteresowany zakupem urządzenia o podobnych parametrach? Zajrzyj na: https://wozkicrown.pl/wozki-widlowe/wysokiego-skladowania/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here