szkoła pływania w Warszawie

Jest wiele zalet przemawiających za tym, aby rozpocząć naukę pływania. Przede wszystkim jest to aktywność fizyczna, która zapewnia prawidłowy i harmonijny rozwój naszego ciała. Pływanie poprawia kondycję i niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych, m.in. wspomaga układ oddechowy, dobrze wpływa na stawy, pomaga zrzucić kilogramy oraz pobudza układ krążenia. Szkoła pływania Swimple to 6 lokalizacji w Warszawie, w których dzieci i dorośli mogą odbywać zajęcia na basenie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, aby dowiedzieć się więcej o nauce pływania dla dzieci i dorosłych.

Nauka pływania dla dzieci w Warszawie razem ze Swimple

Proces nauki pływania wymaga systematyczności. Nie bez znaczenia ma również motywacja. Dzieci potrzebują aktywności fizycznej. Dzisiaj miewają one problemy z nadwagą, złym odżywianiem i dziesiątkami godzin spędzonymi przed ekranami telewizora i smatfona. Objawami tego typu zajęć są ospałość, wzmożona agresja, brak koncentracji, jak również problemy z prawidłową postawą dziecka. Pływanie jest jedną z metod, mających za zadanie zwiększyć ruch u dzieci i dostarczyć im dodatkowej rozrywki.

Dlatego już od najmłodszych lat rodzice dzieci powinny zwrócić szczególną uwagę na to, aby zapewnić swoim pociechom zajęcia sportowe. Nauka pływania dla dzieci Warszawa jest jedną z metod, która sprawi mu przyjemność i z radością będzie uczęszczał na basen. Małe grupy szkoleniowe oraz instruktor w wodzie. Autorski program nauczania, dostosowany do umiejętności dziecka. Najmłodsi będą mieli poczucie komfortu i bezpieczeństwa, aby móc nauczyć się pływać ze wsparciem trenera.

Szkoła pływania Swimple – krótka historia

Swimple swoją działalność prowadzi od 2010 roku. System szkolenia, który opiera się na 5 poziomach, zapoznaje dzieci i dorosłych ze środowiskiem wodnym. Wykwalifikowana kadra trenerska, to absolwenci studiów pedagogicznych, byli sportowcy oraz instruktorzy, którzy są przygotowani, aby prowadzić ciekawe i efektywne zajęcia. Zajęcia organizowane są na co dzień w Warszawie. Co ciekawe, przez Szkołę Pływania Swimple organizowane są coroczne obozy letnie i zimowe z atrakcjami dla najmłodszych.

Każdy uczestnik zajęć na basenie otrzymuje słuchawki podwodne. Dzięki nowoczesnej technice polecenia trenera są doskonale słyszalne na głębokości nawet 1,5 m. Dbałość o szczegóły ze strony Swimple jest gwarancją sukcesu, jakim niewątpliwe jest zdobycie umiejętności pływackich. Dzieci miło spędzają czas, uczą się rywalizacji i zapoznają się z innymi rówieśnikami, którzy odbywają zajęcia razem ze Swimple.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem https://swimple.pl/. Dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple, sprawdź grafik i skorzystaj z zapisów online. Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację w Warszawie i zapisz swoje dziecko na przyjemne zajęcia nauki pływania dla dzieci. Dzieci mają okazję do świetnej zabawy, ale również zdobycia nowych umiejętności, jakim z pewnością jest pływanie. Zapoznaj się z pełną ofertą szkoły pływania Swimple w Warszawie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here