Program do faktur z magazynem - prosty i szybki!

Magazynowanie i fakturowanie to dwa powiązane ze sobą procesy. Przedsiębiorca, która sprzedaje wytworzone przez siebie produkty, bądź świadczy w tym zakresie usługi musi liczyć się z koniecznością kontroli stanów magazynowych, przeprowadzaniem inwentaryzacji oraz przede wszystkim z fakturowaniem. Wystawianie dokumentów sprzedażowych wystąpi zarówno u podmiotów czynnych jak i zwolnionych z VAT. W tej sytuacji potrzebny jest właściwy program, który będzie rozwiązaniem uniwersalnym i pomocnym w codziennej pracy.

Jaki program łączy magazyn i faktury?

Programem, który został wyposażony zarówno w funkcje magazynowe jak i odpowiadających za fakturowanie jest chociażby program do faktur Faktura Small Business Handel. To prosty program do fakturowania z magazynem, dzięki któremu użytkownik szybko przeprowadzi potrzebne transakcje z kontrahentami. Program dba o korzystającego upraszczając jego pracy i oszczędzając czas. To narzędzie zostało wyposażone w wiele automatycznych opcji, które zyskały uznanie użytkowników. Program pozwoli wystawiać faktury VAT i bez VAT w różnych walutach (średni kurs pobierany jest automatycznie z NBP). Użytkownik może również pobrać automatycznie z CEIDG dane kontrahenta wpisując jedynie numer NIP jego firmy. To oprogramowanie przyda się gdy przedsiębiorca będzie chciał wystawić faktury typu: faktura VAT marża, uproszczona, końcowa, faktura proforma, korekta, zaliczkowa, wezwanie do zapłaty, faktura WDT, paragon fiskalny i wiele więcej. 

Funkcje, które warto wyróżnić

Program Faktura Small Business Handel posiada usługę eArchiwum. Jest to tzw. zdalna kopia bezpieczeństwa pomocna szczególnie wtedy gdy ma miejsce awaria komputera, zawirusowanie systemu lub kradzież. Wszystkie zgromadzone w programie dane z pomocą tej usługi nie zostaną utracone. Użytkownik będzie miał do nich dostęp dzięki wcześniejszym wyeksportowaniu ich na osobny serwer. Faktura Small Business Handel to również program do wystawiania faktur z JPK. Oprogramowanie jest dostosowywane do zachodzących zmian prawnych i aktualizowane o sugestie użytkowników. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość tworzenia kompletów. Sprzedawca zawierający transakcję może skompletować towar i sprzedać go nabywcy, który na fakturze zobaczy pojedynczy produkt gotowy (komplet). Z programu natomiast zostaną pobrane poszczególne składniki (towary, które stworzyły komplet). Program dostarcza również szeregu przydatnych analiz i raportów, dodatkowo został wyposażony w wiele ciekawych opcji personalizacji.

Szukając programu magazynowego warto zwrócić uwagę na program Faktura Small Business Handel. Wszystkie zgromadzone w nim funkcje są dostępne w darmowej wersji demonstracyjnej. Przyjazny interfejs pomaga w sprawdzeniu programu jak będzie wykorzystywany w danej firmie w zaledwie kilka dni. To wygodne i proste rozwiązanie dla rozwijających się przedsiębiorstw.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here