Nowoczesne fakturowanie w małej firmie

Małe firmy prowadzące sprzedaż wystawiając niewielkie ilości dokumentów potrzebują prostego programu do fakturowania. Funkcjonalne oprogramowanie będzie szybkie w obsłudze i zawierało opcje w pełni wykorzystywane w firmie oraz takie, które będą pomocne gdy przedsiębiorstwo zacznie się rozwijać.

Proste funkcje to podstawa

Program do faktur, który posiada opcje szybkiego wystawiania dokumentów to niezastąpione narzędzie do pracy. Powinien on być przede wszystkim intuicyjny i prosty w obsłudze. Użytkownik bez trudu powinien poruszać się w opracowanym interfejsie, tak by w krótkim czasie odnaleźć potrzebne dokumenty i zapisanych kontrahentów. Dobry program do fakturowania to narzędzie, które umożliwi stworzenie kartoteki klienta, tak aby w jednym miejscu zapisywać przygotowane dla niego dokumenty oraz wszelkie niezbędne dane. To szereg przydatnych opcji personalizacji i oznaczania własnych danych. Korzystający na pewno docenią opcje dodawania własnego logo, pieczątki, ustawiania czcionki i kolorystycznego oznaczania przeprowadzanych transakcji. Takie oznaczenie umożliwi szybkie wyszukanie danych w momencie, gdy bedą one np. najbardziej potrzebne. Program do wystawiania faktur powinien umożliwić przygotowanie dokumentów uniwersalnych takich jak np. faktura VAT, bez VAT, korekta, faktura proforma czy paragon fiskalny.

Gdy firma się rozwija…

Rozwój firmy nie zawsze musi wiązać się z wielkimi inwestycjami. Program do faktur może być przygotowany odrazu na wszelakie ewentualności. Weźmy pod uwagę program przygotowany przez firmę MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business Handel. To oprogramowanie stworzone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program pozwala wygenerować podstawowe rodzaje faktur, w tym faktury eksportowe, zaliczkowe, końcowe, uproszczone, VAT marża, WDT i wiele więcej. Opcja ta przydaje się szczególnie gdy firma planuje rozwój, poszerzenie lub stworzenie zupełnie nowego zaplecza magazynowego. Ten program do wystawiania faktur to również narzędzie do kontroli stanów magazynowych. Użytkownik może w nim szybko zrobić inwentaryzację, stworzyć dla klienta oferty, zamówienia, cenniki itp. Program jest aktualizowany w kontekście zachodzących zmian prawnych np. o możliwość generowania JPK. Oprogramowanie pozwala tworzyć komplety towarów, ma specjalnie wbudowany moduł dokumentów magazynowych oraz umożliwia pracę na wielu stanowiskach.

Fakturowanie w małej firmie może być proste i oparte o nowoczesne funkcjonalności. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie. Faktura Small Business Handel to dobra i sprawdzona propozycja.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here