nity

Nasza firma zajmuje się produkcją śrub i nakrętek. Duże doświadczenie oraz rozwinięty park technologiczny pozwalają nam oferować duży wybór wysokiej jakości produktów. Wykorzystując najwyższej klasy surowce, gwarantujemy wytrzymałość poszczególnych elementów. Jednym z istotnych elementów naszej oferty są nity i nitonakrętki.

Charakterystyka nitonakrętek

Nitonakrętki to elementy, które umożliwiają nitowanie poszczególnych części instalacji, a także mocowanie do nich innych komponentów. Tego typu połączenia cechują się trwałością i solidnością. Jednym z największych atutów oferowanych przez nas elementów jest łatwy montaż, który przebiega w ekspresowym tempie. Cały proces jeszcze bardziej przyspiesza zastosowanie specjalistycznej nitownicy. Produkowane przez nas nitonakrętki oraz nitośruby umożliwiają proste i trwałe łączenie elementów cienkościennych.

Dzięki wysokiej odporności nitonakrętki pozwalają na łączenie cienkich ścian. W takim przypadku powszechnie stosowane nacięcie gwintu jest po prostu niemożliwe. Warto zwrócić uwagę na duże zróżnicowanie modeli oraz ich wielkości. Dzięki bez trudu można dobrać elementy idealnie dopasowane do konkretnego zastosowania. To świadczy o uniwersalności produktów oferowanych przez naszą firmę.

Rodzaje nitów i nitonakrętek

Nasza hurtownia stawia przede wszystkim na duże zróżnicowanie produkowanych elementów. Oferujemy nity z łbem:

– kulistym,

– stożkowym,

– soczewkowym,

– grzybkowym,

– walcowym.

Kolejnym elementem naszej oferty są nity zrywalne z łbem płaskim, poszerzonym i stożkowym. Osobną kategorię stanowią nity zrywalne szczelne z łbem płaskim, stożkowym i płaskim powiększonym.

Duże zróżnicowanie panuje również w kategorii nitonakrętek. Wyróżniamy w niej nitonakrętki cylindryczne i sześciokątne. W kategorii nitonakrętek cylindrycznych wyróżniamy elementy radełkowane.

Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów. Dzięki swojej budowie nitonakrętki doskonale sprawdzają się w zautomatyzowanej technice montażu. Użycie nitonakrętek pozwala na wprowadzenie gwintów o dużym stopniu obciążenia w cienkie elementy, które mają niską wytrzymałość. Nasze technologie sprawdzają się nie tylko w dużych zakładach przemysłowych. Chętnie korzystają z nich także małe, jednoosobowe firmy.

Szybka realizacja zamówień

Kluczowym elementem naszej oferty jest szybka realizacja zamówień na nity i nitonakrętki. Jako producent jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie. Dużym atutem jest także ekspresowa wysyłka zamówionych elementów. Od wielu lat współpracujemy z firmami działającymi w różnych branżach. Długa lista zadowolonych klientów jest najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji oraz jakości oferowanych elementów.

Więcej informacji na temat naszej oferty obejmującej nity i nitonakrętki można znaleźć na stronie https://www.kristal.net.pl/nity-i-nitonakretki. Oferujemy także kompleksowe wsparcie naszych doradców, którzy pomogą w wyborze optymalnych rozwiązań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here