Jaki monitor do pracy wybrać

Coraz więcej firm i pracowników decyduje się na pracę zdalną. To dla wielu osób wygodne rozwiązanie, nie można jednak zapomnieć o odpowiednim dostosowaniu miejsca w domu do pracy. W pracy biurowej niezbędny jest przede wszystkim odpowiedni monitor. W wielu profesjach komfort pracy zapewniają dwa ekrany. Niezależnie od tego z ilu monitorów korzystasz na co dzień, dowiedz się jaki sprzęt będzie najlepszy do pracy.

1. Ekologiczny i kontrastowy monitor MSI Optix G27C4 1ms 165Hz
2. Obraz Full HD z monitorem Philips V-line 243V7QDSB/00
3. MSI Optix G27C4 1ms 165Hz vs. Philips V-line 243V7QDSB/00 – który monitor wybrać do pracy?

Ekologiczny i kontrastowy monitor MSI Optix G27C4 1ms 165Hz

Monitor MSI Optix G27C4 1ms 165Hz o wielkości 27 cali chroni zarówno użytkowników, jak i środowisko naturalne. Ekran wyposażony jest w ekologiczne oświetlenie LED, które zmniejsza zużycie energii.

Oprócz tego w monitorze zastosowano szereg technologii, których celem jest ochrona oczu osób spędzających dużą ilość czasu przed komputerem. Do takich rozwiązań zaliczyć można technologię Flicker-Free, zmniejszającą migotanie obrazu, a także możliwość samodzielnego regulowania niskich poziomów niebieskiego światła emitowanego przez monitor. Wygodę użytkownika wspiera również delikatnie zakrzywiony kształt ekranu. Zaletą monitora jest również wysokiej jakości, kontrastowy obraz.

Obraz Full HD z monitorem Philips V-line 243V7QDSB/00

Monitor Philips V-line 243V7QDSB/00 o wielkości 23,8 cala zapewnia użytkownikom obraz w rozdzielczości Full HD. Dzięki temu cieszyć można się doskonałym, bogatym w szczegóły obrazem. Dla osób korzystających w pracy z dużej liczby dokumentów przydatny będzie z pewnością szerokoekranowy ekran panoramiczny, który zapewnia możliwość pracy w wielu oknach jednocześnie. Dodatkowo monitor wyposażony jest w matryce IPS, która gwarantuje szeroki kąt widzialności oraz bardzo dobry kontrast. Do zalet urządzenia zaliczyć można również cyfrowe złącze HDMI oraz technologię redukująca migotanie obrazu.

MSI Optix G27C4 1ms 165Hz kontra Philips V-line 243V7QDSB/00 – który monitor wybrać do pracy?

Najważniejszy podczas pracy jest komfort pracownika. Długotrwałe przebywanie przed komputerem prowadzi do zmęczenia oczu, a także innych problemów zdrowotnych. Aby temu zapobiec, warto wybrać odpowiedni monitor.

Dobrze sprawdzi się model MSI Optix G27C4 1ms 165Hz, o naturalnie zakrzywionym kształcie, który mniej męczy wzrok. Oprócz tego w monitorze zastosowano technologie Flicker-Free. Efektem jest redukcja szkodliwych skutków długotrwałej pracy przy komputerze. Ochronę dla oczu stanowi także możliwość regulowania niebieskiego widma światła wytwarzanego przez monitory. Taki rodzaj emisji światła prowadzi zazwyczaj do pogorszenia widzenia, a także problemów z zaśnięciem. Z tego powodu osoby, które dużo czasu spędzają przed komputerem, powinny szczególnie dobrze rozważyć monitora z taką technologią.

To jednak niejedyna zaleta MSI Optix G27C4 1ms 165Hz. Uwagę przyciąga również wysokiej jakości płynny obraz, wysoki kontrast i dokładne odzwierciedlenie kolorów, niezbędne przede wszystkim podczas wykonywania pracy kreatywnej, związanej z projektowaniem.

U osób pracujących na wielu dokumentach jednocześnie świetnie sprawdzi się natomiast Philips V-line 243V7QDSB/00 z panoramicznym ekranem, umożliwiający pracę w wielu oknach w jednym czasie. Monitor wyposażony jest również w Flicker-Free, dzięki czemu długa praca przy komputerze jest mniej szkodliwa niż w przypadku innych ekranów.
Szeroki wybór monitorów do pracy znaleźć można na stronie https://www.oleole.pl/monitory-led-i-lcd.bhtml.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here