Analizy i statystyki w programie do faktur

Przedsiębiorca, który prowadzi własny biznes powinien posługiwać się dobrym programem do fakturowania. Przydatne narzędzie pomocne w wystawiania dokumentów powinno przygotowywać dla przedsiębiorcy przydatne analizy i statystyki. Przedstawiamy program, który pomaga szybko i wygodnie fakturować, a przy tym monitorować sprzedaż i rozwój firmy.

Faktura Small Business Handel – proste oprogramowanie

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel to wygodne i przydatne oprogramowanie do przygotowywania dokumentów dla kontrahentów. Oprogramowanie jest wyposażone w moduł magazynowy, który pozwala wprowadzać zakupione towary w celu dalszej sprzedaży. Opcja ta wskazuje aktualne stany towarów (nadwyżki i ewentualne braki). Przedsiębiorca bez problemu może przeprowadzić inwentaryzację. Łatwe w przygotowaniu stają się dokumenty magazynowe typu PZ, WZ, PW, RW czy MM. Wsród możliwych do wystawienia dokumentów jest chociażby: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura proforma, korekta, faktura uproszczona, zaliczkowa, WDT, końcowa, faktura VAT marża, paragony fiskalne czy dowody sprzedaży. Użytkownik może również szybko wystawiać dokumenty kasowe takie jak KW, KP, BW czy BP. Program magazynowy FSBH podlega ciągłym aktualizacjom o nowe funkcje i zachodzące zmiany prawne. Korzystający może dowolnie personalizować wygląd dokumentów (wczytać własne logo czy pieczątkę).

Statystyki w programie Faktura Small Business Handel

Program do faktur Faktura Small Business Handel wyświetla przygotowane raporty i statystyki dotyczące np: ewidencji sprzedaży VAT, analizy sprzedaży według towarów i usług czy klientów, analizy zysku i marży, najlepiej i najgorzej sprzedawanych towarów, najlepszych i najgorszych klientów, raportów ilościowych sprzedanych towarów za dany okres albo raportów nieuregulowanych należności i zobowiązań dla klientów. Ilość raportów jest ogromna i pozwala przeanalizować bieżącą sytuację w zakresie sprzedawanych towarów i usług. Jest to bardzo pomocna funkcjonalność, gdyż dzięki niej przedsiębiorca jest w stanie określić, w którą stronę zmierzają jego działania sprzedażowe, co należy poprawić a czym kierować się przy dalszych transakcjach.

Jeżeli przedsiębiorca rozpoczyna działalność, bądź już prowadzi firmę, wówczas jest to dobry czas na wybór właściwego, sprawdzonego programu, z którym fakturowanie jest proste. Zaproponowane oprogramowanie zostało docenione przez użytkowników ze względu na ilość i przydatność posiadanych funkcji. Jest to bardzo dobra propozycja zarówno dla małego jak i średniej wielkości biznesu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here