8 powodów, dla których warto uczyć się angielskiego przez Skype

Permanentny brak czasu, niechęć do stacjonarnych zajęć języka angielskiego w szkole językowej,a także koszty nauki sprawiają, że ciągle mówisz wyłącznie po polsku? Rozwiązaniem idealnie trafionym w potrzeby wymagających jest angielski przez Skype. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i potęgi internetu pozwala na efektywną naukę, bez konieczności poświęcania czasu np. na dojazdy.

Poznajcie powody, dla których powinniście rozważyć naukę języka angielskiego przez Skype.

  • Najlepsze warunki nauki

Możliwość uczenia się w domu to jeden z największych atutów. Po pierwsze dlatego, że nie tracisz czasu na dojazdy. W dużych miastach dotarcie na zajęcia trwa zazwyczaj dłużej niż sama lekcja, w małych zazwyczaj pojawiają się naturalne przeszkody w sprawnej komunikacji i konieczność dojazdu do większego miasta. Poza tym komfort nauki w warunkach Tobie przyjaznych wpływa na efektywność, a tym samym szybciej zaczynasz mówić po angielsku.

  • Większa różnorodność

Optymalizacja lekcji – brzmi skomplikowanie? Załóżmy, że potrzebujesz doprowadzić do perfekcji konwersację, uzupełnić słownictwo – angielski przez Skype będzie lekcjami skrojonymi według Twoich potrzeb. Możesz umówić się na lekcje angielskiego w biznesie, lub obejmującego konkretną dziedzinę życia zawodowego, czy przygotowujące do egzaminów. Nie tracisz energii na rzeczy, których nie potrzebujesz, możesz skupić się wyłącznie na własnych potrzebach.

  • Niższe koszty nauki

Pamiętaj, że nauka w stacjonarnej szkole językowej to nie tylko koszt lekcji, ale i dojazdów czy materiałów edukacyjnych. Angielski przez Skype już na tej płaszczyźnie daje sporo oszczędności. Potrzebne materiały do nauki są przesyłane drogą elektroniczną.

  • Face to face

Indywidualny to nauki to marzenie wielu. Nauczyciel skupiony wyłącznie na Twojej osobie, poświęcający czas na Twoją edukację to najlepsza metoda dobrej edukacji. Lektorzy prowadzący naukę angielskiego przez Skype dostosowują tempo nauki i tematykę bezpośrednio do ucznia. Nie ma więc mowy o szablonach, czy rozproszeniu uwagi.

  • Niestandardowe plusy

W praktyce angielski to rozmowa w różnorodnych warunkach – przez telefon, w taksówce, urzędzie. Angielski przez Skype to w rzeczywistości przełamanie bariery mówienia, ale i nauka słuchania osoby oddalonej od nas. To wzmacnia umiejętność rozumienia i prawidłowego odczytywania słów.

  • Dogodne godziny

Szkoły językowe są dostępne wyłącznie w określonych godzinach – to blokada, której wiele osób nie może pokonać. Tymczasem lekcje angielskiego przez Skype pozwalają na dopasowanie ich do indywidualnego rytmu dnia. Mogą się odbywać o poranku, lub wieczorem, a także w środku weekendu.

  • Lektor jak ze snów

Nauka języka to dialog pomiędzy nauczycielem a uczniem. Nie ma nic gorszego, niż lektor, który nie trafia w nasze potrzeby. Angielski przez Skype to w istocie szeroki dostęp do lektorów w całego świata, który sprawi, że pokonywanie kolejnych etapów edukacji językowej będzie pozbawione stresu, zniechęcenia i braku motywacji. Można powiedzieć, że lektor pracujący przy pomocy Skype staje się przewodnikiem, który zaprowadzi cię do celu.

  • Międzynarodowe środowisko

Nauka języka angielski przez Skype otwiera na świat w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ucząc się w ten sposób można poznać osoby z całego świata, zawierać ciekawe znajomości i pośrednio także dzięki temu doskonalić swoje umiejętności.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here